Продаден! Локо прибира над половин милион лева за Алфа Конте
Локомотив Пловдив продаде още един от офанзивните си футболисти. Ръководството на "смърфовете" е договорило нападателя Алфа Конте в клуб от Азербайджан.
От сделката "черно-белият" клуб ще получи над половин милион лева. Очакват се и още изходящи трансфери, като от Локомотив са склонни да се разделят с всеки от своите футболисти, твърди "Тема спорт". Информацията все още не е потвърдена официално от "Лаута".
Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че засега единственият изходящ трансфер в клуба е този на Джовани във втородивизионния китайски Гуанси Пингуо Халиао.
С екипа на Локомотив Пловдив Алфа Конте изигра 21 официални мача, в които се отчете с 4 гола и 3 асистенции.