Ботев с клип от Детската Коледа, много емоции в "жълто-черно"
Ботев (Пловдив) публикува клип от Детската Бултра Коледа, която се състоя през изминалия уикенд на стадион "Христо Ботев".
"Канарчетата" използваха социалните мрежи, за да покажат много усмивки и "жълто-черна" радост от срещата на малките ботевисти със своите любимци.
На кадрите се виждат много емоции от посещението на клубните легенди, както и на част от футболистите на представителния отбор.