КПБП: Очакваме ви за едно поредно незабравимо преживяване в жълто-черно!

4630
1

Клуб на Привържениците на Ботев Пловдив публикува изявление след победата над Етър. Към публикацията беше добавена снимка с "жълто-черно" шалче на фона на Велико Търново.

Ето какво написаха феновете:

Сутрин след победа..

Надиграхме пореден съперник и отборът ни е вече 8 мача без загуба, а в неделя ще излезе за последен път през 2023-та година. Година, в която изживяхме моменти на двата полюса, но в която се случи най-важното събитие за цялата жълто-черна общественост-след 10 години пауза, най-сетне се завърнахме в своя дом-стадион "Христо Ботев"!

Точно там е и последната ни среща за годината - срещу отбора на Хебър! Очакваме Ви за едно поредно незабравимо преживяване в жълто-черно!

Само Ботев! Навсякъде и по всяко време!


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2023/2024
Всички новини по темата: (1273)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).