Мертенс пропуска гостуването на Арда
Група от 20 футболисти определи старши треньорът на Ботев (Пловдив) Душан Керкез за срещата от 19 кръг на Първа Лига срещу Арда. Двубоят на стадион "Арена Арда“ е днес, 1 декември от 15:00 часа.
В групата се завръщат изтърпелият наказание поради натрупани картони в Първа лига Антонио Перера, както и централният защитник Антоан Конте. Мача в Кърджали пропускат контузените Мохамед Брахими и Дилан Мертенс.
Ето и групата на "канарчетата“: Ханкич, Кайзер, Там, Секулич, Попов, Бароан, Фаустас, Етоo, Акере, Минков, Папазов, Конте, Перера, Ннади, Ван Хертъм, Балтанов, Уме, Балоянис, Чернев, Колев