Несебър разгроми Сокол, изравни Спартак на върха

Автор: Тодор Благов
16:12 / 29.11.2023
2825
Спартак (Пловдив) и Несебър ще делят първото място след изиграването на мачовете от есенния полусезон на Югоизточната трега лига.

В отложен мач от 18-ия кръг Несебър разгроми с 5:1 Сокол (Марково). “Моряците" не срещнаха проблеми срещу своя съперник и вкараха три гола през първата част, а след почивката добавиха още две попадения. Голът за Сокол падна от дузпа при резултат 4:0.

С днешния успех Несебър изравни Спартак на върха в класирането. Двата тима имат по 46 точки, но заради по-добрата голова разлика “гладиаторите" ще зимуват на първото място.

На трето място остава отборът на Саяна с 44 точки, а Гигант е четвърти с 42 точки.