Миличевич започва втори сезон с Марица

10:06 / 14.08.2023
896
Мария-Габриела Миличевич ще играе в Марица (Пловдив) и през сезон 2023-2024. Тя ще помогне в битките в Шампионска лига, НВЛ и Купа България, похвалиха се от клуба.

През миналия сезон Мария-Габриела Миличевич спечели златен дубъл с женския отбор на Марица – титла и купа. Тя спечели и титлите при старшата и младшата възраст. Младата волейболистка ще играе с номер 18 през новия сезон.

Мария-Габриела Миличевич е продукт на школата на Марица и беше част от националния отбор до 19 години, който завърши на 8-то място на Световното първенство.

Мария-Габриела Миличевич става 13-ата волейболистка на шампионките през новия сезон. Марица привлече националката Борислава Съйкова, американката Сиера ДеБел, в клуба се завърнаха Жана Тодорова и Лора Китипова, а в отбора остават Виктория Коева, Лора Славчева, Добрина Христоскова, Мила Пашкулева, Ива Дудова, Боряна Ангелова, Мария Кривошийска и Маргарита Гунчева.