ПФК Ботев с надъхващи кадри: 90 минути за Пловдив!

09:05 / 21.07.2023
4356
ПФК Ботев (Пд) надъха с емоционален клип своите привърженици за предстоящото дерби срещу Левски. Двубоят от втория кръг на Първа лига е в събота (22 юли) от 19:15 часа на стадион "Христо Ботев".

"90 минути за Ботев! 90 минути за Пловдив"! Това е краткият текст към кадрите, които бяха публикувани в официалната клубна страница във Фейсбук.

"Канарите" все още търсят първи гол на своя нов стадион в официален мач. След откриването на "Колежа" те записаха общо 4 загуби и едно равенство, без да отбележат попадение в противниковата врата.

Последният мач на стадион "Христо Ботев" преди разрушаването му през 2013 година бе между Ботев и Берое, който завърши 0:0. Това означава, че в последните 6 официални мача на стадиона на булевард "Източен" 10 "жълто-черните" нямат отбелязано попадение.

Гледайте в прикаченото видео разпространените от ПФК Ботев кадри!

Този браузър не поддържа видео елемента.