Фенклубът на Локо: Всички в София и мощна подкрепа към играчите!

6983
20

Фенклубът на Локомотив Пловдив организира екскурзия за предстоящото гостуване на Локомотив София. "Железничарското" дерби от втория кръг на Първа лига е в неделя от 21,00 часа на стадиона в столичния квартал "Надежда".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от "черно-белите" привърженици:

Скъпи локомотивци,

Наближава първото гостуване за сезона! Нека с мощната ни подкрепа да накараме играчите ни да се почувстват като у дома си!

За целта Фенклуб Локомотив Пловдив организира екскурзия за двубоя със съименниците ни от София!

Записванията започват от днес в барчето при Мая! Цената на екскурзията е 10 лв. За членове на фенклуба, деца и пенсионери - 5 лв.

Час и място на тръгване: неделя (23.07) 18:30ч., комплекс “Локомотив".

Локомотив има нужда от всеки един от нас! Всички в София!


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2023/2024
Всички новини по темата: (854)

Виж коментарите (20)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).