Бароан приключи с Ботев за този сезон, "канарите" глобени с 1000 лв.

2935
2

Антоан Бароан приключи с участието си в Ботев (Пд) за настоящия сезон. Французинът няма да играе в оставащите два двубоя срещу Локомотив София и Арда.

Той бе наказан от Дисциплинарната комисия към БФС за две срещи и глоба от 800 лева заради 9-ия жълт картон, който получи в двубоя срещу Славия, завършил 0:0.

Освен това "жълто-черните" бяха санкционирани и по доклад на дежурния делегат. "За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26 от ДП /2022/2023/ – ДК наказва ПФК "Ботев" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 1000 лева", гласи решението на ДК към БФС.


Още по темата: Ботев в Лига на конференциите, сезон 2022/2023
Всички новини по темата: (733)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).