Изпадналият от Втора лига дублиращ тим на Ботев с осми пореден мач без успех

2424

Изпадналият вече при аматьорите дублиращ отбор на Ботев (Пд) загуби с 1:4 от Етър (Велико Търново) в среща от 33-ия кръг на Втора лига. Двубоят се игра на базата в "Коматево".

"Канарчетата" не успяха да се противопоставят на своите гости. "Болярите" демонстрираха класата си и взеха лесен успех, а разликата в класирането бе видима и на терена.

Ботев II записа осми пореден двубой без успех и остана на последно място в класирането с 27 точки. В последния за сезона мач жълто-черните гостуват на Монтана.

Още през първата част търновци вкараха три безответни гола. Във втората минута Мартин Тошев вкара очи в очи с вратаря, а до края на полувремето Здравко Илиев (23 минута) и Георги Ангелов (31 минута) записаха имената си сред голмайсторите.

След почивката играта бе по-равностойна, а двата тима си размениха по един гол. В 65-ата минута Личев вкара за 0:4, а малко преди края роденият през 2007 година Емил Найденов се разписа за крайното 1:4.

Ботев II игра в състав:

Мартин Панев, Димитър Балинов (каритан), Мартин Христов, Иван Иванов, Костадин Татаров, Добромир Павлов, Станислав Петков, Монир Ал Бадарин, Константин Павлов, Амаду Думбуя, Емил Найденов.

Резерви: Йордан Костадинов, Божидар Сидеров, Никола Нейчев, Габриел Златанов, Николай Хаджиев, Даниел Гичев, Никола Гелин, Кристиян Хаджиниколов, Георги Кущинаров.


Още по темата: Дублиращ отбор на ПФК Ботев
Всички новини по темата: (324)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).