НКП: Левскари, без ексцесии в Пловдив, защото стадионът на Ботев е нов и струва много скъпо!

3270

Национален клуб на привържениците на Левски София (НКП) използва официалната си страница във Фейсбук, за да призове "сините" фенове да не правят ексцесии по време на мача с Ботев. както е известно, двубоят е в събота (29 април) от 20 часа на стадион "Христо Ботев.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на НКП:

Левскари,

Отбора на народа гостува в Пловдив на Ботев тази събота.

Домакините откриват новия си стадион. Решението им да го направят срещу най-обичания клуб е напълно логично. Не е нещо ново, защото всички правят така.

Както казва Станимир Стоилов: "Където е Левски, там е футболното шоу".

НКП призовава да няма ексцесии, защото стадионът на Ботев е нов и струва много скъпо. Левскарите сме най-голямата маса данъкоплатци в България и трябва да пазим всичко, което държавата прави.

Нека подкрепяме пламенно отбора, а на Ботев Пловдив да е честит новият стадион.

Виждаме, че има сериозна активизация по отношение на футболната инфраструктура. Наясно сме, че Левски не попада в това уравнение. Отбора на народа явно може и така...


Още по темата: Първа лига, сезон 2022/2023
Всички новини по темата: (300)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).