Глобиха Ботев заради бомбички, антидопингов център издейства санкция и за Локо

4587
10

Дисциплинарната комисия към БФС наложи днес глоба на ПФК Ботев заради поведението на "жълто-черните" привърженици при загубата от ЦСКА-София с 1:3 на стадион "Българска армия".

"За възпламеняване на бомбички, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. В от ДП /2022/2023/ – ДК наказва ПФК "Ботев" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 2000 лева", гласи решението на комисията.

Санкция има и за Локомотив Пловдив:

По сезиране от Антидопингов център за неправилно подадена информация за местонахождение за месец януари, на основание чл.45а от ДП /2022/2023/, ДК наказва  ПФК "Локомотив“ гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 500 лева.


Още по темата: Първа лига, сезон 2022/2023
Всички новини по темата: (300)

Виж коментарите (10)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).