Съдия №1 за 2022 година свири на Локо при откриването на Трибуна Бесика

2395

Съдийската комисия към БФС обяви назначенията за двубоите от 19-ия кръг в Първа лига, с които се подновява първенството след зимната пауза. Мачът в петък (10 февруари) между Ботев (Пд) и Локомотив (София) ще бъде ръководен от Драгомир Драганов.

В същото време съботната среща между Локомотив Пловдив и Ботев (Враца) бе поверен на Станислав Тодоров. Само преди няколко дни той бе избран за съдия номер 1 у нас за 2022 година.

Ето пълните наряди за двете срещи на пловдивските тимове:

10 февруари, петък, 17:30 ч.

ПФК Ботев Пд - ФК Локомотив 1929 София

ГС: Драгомир Димитров Драганов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Петър Велизаров Митрев

4-ТИ: Мустафа Севди Шефкет ВАР: Красен Иванов Георгиев АВАР: Димо Дамянов Вълчев

СН: Петър Стоянов Петров

12 февруари, неделя, 16:45 ч.

ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - ПФК Ботев Враца

ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Красимир Атанасов Атанасов АС2: Светослав Станимиров Стойчев

4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев ВАР: Волен Валентинов Чинков АВАР: Дениз Пиринов Соколов

СН: Николай Тодоров Петров


Още по темата: Първа лига, сезон 2022/2023
Всички новини по темата: (300)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).