Много усмивки в последната тренировка на Локо в Турция
С изключително положително настроение завърши подготвителният лагер на Локомотив Пловдив в Турция. Възпитаниците на треньора Александър Томаш проведоха днес последното си занимание в курорта Лара, а от клуба разпространиха доста кадри от тренировката.
Във вторник вечерта "черно-белите" се прибират обратно към България. До началото на шампионата Локо ще изиграе още една контролна среща със съгражданите си от Марица.