Тунчев: Акрапович беше безкомпромисен в едно отношение

5338
1

Треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев, който се превърна в легенда на Локомотив Пловдив заради успехите като футболист, помощник-треньор и треньор на "черно-белите", се върна назад във времето, когато работеше на "Лаута" с Бруно Акрапович. Младият специалист изрази любопитно мнение за това, което е видял и научил от босненския наставник.

"Всеки един треньор говори, че иска да има дисциплина в отбора му. При Бруно Акрапович на моменти наистина виждах доста повече от това. Той беше безкомпромисен в това отношение", заяви в интервю за gong.bg Александър Тунчев.

"Много пъти сме си говорили с него, че в България сме свикнали "като му подадеш ръката, да ти я отгризнат до лакътя“. Това нещо ни липсва на моменти. В нашия манталитет може да си позволим някой път да си затворим очите. Но това, което видях от Акрапович - него не го интересуваше кой как се казва, той държеше много на дисциплината", допълни още бившият централен защитник.


Още по темата: Първа лига, сезон 2022/2023
Всички новини по темата: (300)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).