Състоянието на Краля на футбола се влошава

1671

Състоянието на футболната легенда Пеле се влошава. Той ще прекара коледните празници в болница в Сао Пауло, съобщиха от семейството му. Припомняме, че бразилецът бе хоспитализиран в болница "Алберт Айнщайн" в края на ноември. Известно е, че Пеле страда от бъбречна и сърдечна недостатъчност. През септември миналата година беше отстранен тумор от дебелото му черво.

"Нашата Коледа у дома се отменя", написа дъщеря му Кели Нашименто в Instagram, след което благодари на хората за тяхната подкрепа.

"Решихме с лекарите, че би било по-добре за нас да останем тук с всички грижи, които ни дава това ново семейство в клиниката "Айнщайн", добави още тя в публикацията.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).