Гледайте! Ботев показа видео от двата гола на Траоре при обрата в Крумовград

Коментари (1)
15:54 / 02.11.2022
4906
ПФК Ботев разпространи видео кадри от двете попадения на новото попълнение Абдулайе Траоре при обрата от 1:0 до 1:2 при гостуването на дублиращия отбор на ФК Крумовград.

Както Plovdiv24.bg вече информира читателите си, 18-годишният нападател от Кот д'Ивоар има вече 4 гола в два официални двубоя, след като се разписа два пъти и в дебюта си при домакинския успех над Добруджа с 2:0.

След като домакините от Крумовград бяха открили резултата през първото полувреме, в 48-ата минута Абдулайе Траоре се разходи между отбраната на сините и с удар в далечния ъгъл вкара за 1:1.

Осем минути преди края домакините отново сбъркаха в отбрана, при което Траоре напредна и с плътен удар вкара за победното 2:1.

Гледайте в прикаченото видео двете попадения на Траоре в Крумовград!

Този браузър не поддържа видео елемента.