Ново попълнение с първи гол за Локо, "черно-белите" допуснаха обрат

Коментари (6)
19:19 / 21.06.2022
4619
Локомотив (Пловдив) изигра третата си контрола от началото на предсезонната подготовка. Черно-белите загубиха от ЦСКА 1948 с 1:4 в спаринг, който се проведе на терените на “Евима" в Банско.

Новото попълнение Георги Каракашев (27) отбеляза първия си гол за "смърфовете". "Армейците" стигнаха до две бързи попадения в рамките на 2 минути чрез Ангел Бастунов (60) и Георги Русев (62). След това се разписаха Джонатан Перейра (75) и Стефан Цонков (89).

В предишните си проверки пловдивчани победиха съгражданите си от Марица с 2:0 и Черно море (Варна) с 1:0.

В 27-ата минута локомотивци откриха резултата. Капитанът Димитър Илиев се възползва от грешка на вратаря Даниел Наумов, справи се със защитник и подаде към Георги Каракашев. За халфа остана най-лесното - да прати топката в опразнената врата.

Ангел Бастунов изравни резултата в 60-ата минута, а две минути по-късно ЦСКА 1948 стигна до пълен обрат след атрактивна странична ножица на Георги Русев.

Следващата контрола на Локомотив (Пловдив) в Банско ще е в петък (24 юни) срещу новака в елита Септември (София).

Илко ПирговМилош Петрович, Тодор Павлов, Александър Василев, Мартин Паскалев, Пиер Зебли, Петър Витанов, Георги Каракашев, Бирсент Карагарен, Бабакар Дион, Димитър Илиев.