Крушарски и Чавдар Цветков изгледаха мач на Ботев II, нямаха късмет да видят гол

20:53 / 11.04.2022
3412
Бившият собственик на Локомотив Пловдив Христо Крушарски продължи воаяжите си до различни стадиони в страната и днес реши да гледа мач на дублиращия отбор на Ботев (Пд). Бизнесменът седна в ложата на стадиона в Своге и изгледа двубоя между местния Спортист и "канарчетата", завършил 0:0.

Компания на Крушарски правеше съветникът му в Локо Чавдар Цветков. Двамата обаче нямаха късмета да видят попадение в срещата от 31-ия кръг на Втора лига.

Първото положение бе за гостите, след като Иван Василев получи пас пред наказателното поле, влезе в него и стреля, но над вратата.

Пет минути преди края на първата част Филип Филипов центрира остро в наказателното поле на Спортист, но Сами Пилер пресече паса и прати топката в корнер.

След час игра Ботев отново бе близо до гол. Пламен Цончев стреля от дистанция на сантиметри над вратата. "Канарчетата" пропиляха голяма възможност чрез Иван Василев, който бе неточен след добър пас на Бисер Бонев.

Спортист: Стефано Кунчев, Мартин Сандов, Борислав Стойчев (капитан), Сами Пилер, Галин Ташев, Ивайло Михайлов, Стефан Стефанов, Илия Русинов, Аюб Тазути, Ариф Ферадов и Георги Николов.

Ботев II: Християн Славков, Филип Филипов, Мартин Христов, Атанас Чернев, Станислав Работов, Димитър Пройчев, Благовест Данчев, Пламен Цончев, Бисер Бонев, Георги Трифонов, Иван Василев.