Наш треньор остана много доволен от своите възпитаници в Купата на Одрин

2155

Главният треньор на плувния шампион на България ПСК "Черно море“ – Никола Петров, изрази задоволството си от участието на клуба в Купата на Одрин. Целта на варненци в Турция бе да трупат опит на международна сцена. 

"Взехме правилното решение да участваме в Купата на Одрин. Състезанието беше доста прилично, с много плътни резултати - отлична проверка за нашия клуб в тренировъчен ритъм. Много съм доволен, смятам, че и състезателите също! Успяхме да спечелим и няколко медала, да ни ядосат с едно декласиране дори, но гледаме на нещата от позитивната страна, която ни зарежда с желание за по-добри резултати!“, коментира Петров.

И анонсира, че следващата стъпка за черноморци е подготовката за ДОП в София през април, както и няколко международни участия.

В Турция медали за ПСК "Черно море“ спечелиха“ Тея Николова и Дениел Нанков.

Тея е първа при девойките и втора в общото класиране при жените на 50 м бруст. Нанков е първи на 100 м свободен стил при мъжете.


Още по темата: Водни спортове
Всички новини по темата: (140)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).