Почивен ден и разходка за "канарите" в Дубай
Треньорът на Ботев (Пд) Азрудин Валентич даде почивен ден на футболистите след първата контрола от лагера в Дубай, която жълто-черните загубиха с 0:2 от Легия (Варшава). Играчите се възползваха от кратката ваканция, за да разгледат забележителностите на красивия град
От пресслужбата на клуба публикуваха и любопитни снимки с някои от "канарите".