"Жълто-черни" привърженици се събират в сряда вечерта пред стадион "Христо Ботев"

4358

Привържениците на Ботев (Пд) ще се съберат в сряда (5 януари) пред стадион "Христо Ботев", за да почетат паметта на Тоско Бозаджийски.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от Клуб на привържениците на Ботев Пловдив:

Уважаеми ботевисти, 

на 5.01.22г. се навършват две години от убийството на Тоско Бозаджийски. Нека всички, които го познаваха, да дойдат в сряда в 19ч. пред Колежа, за да почетем паметта му и изкажем своята признателност за всичко, което той направи за жълто-черната идея!


Още по темата: Българин е убит от ултраси на ПАОК
Всички новини по темата: (101)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).