Добре е дошла Черно-бялата Коледа! Гледайте най-новата локомотивска песен!
Групата "The Magic of Plovdiv", която е съставена от привърженици на Локомотив Пловдив, издаде най-новата локомотивска песен, видя Plovdiv24.bg. Парчето е озаглавено "Черно-бяла Коледа" и е в изпълнение на Спиридон Торбов, Веси Попова и още две чаровни момичета - Тея и Иви.
"Тhe Magic of Plovdiv ви пожелава Честита черно-бяла Коледа!", гласи краткото послание, публикувано в официалната страница на групата във Фейсбук.
Пускането на песента съвпада с тържеството Черно-бяла Коледа 2021, което ще се проведе днес на Лаута, след края на мача срещу Ботев (Враца).
Гледайте в прикаченото видео най-новата локомотивска песен!