ЦСКА-София трудно би отбора на Белия, изпревари Ботев

Коментари (1)
21:15 / 08.11.2021
2919
ЦСКА - София надигра ЦСКА 1948 с 1:0 в последен мач от 14-ия кръг на Първа лига.

В герой за домакините се превърна Юрген Матей, който реализира много красиво попадение в 30-ата минута.

Хората на Стойчо Младенов можеха да спечелят и по-убедително, но на два пъти гредите помогнаха на техните съперници, след удари на Йомов и Баи.

Две принудителни смени за Стойчо Младенов, след като травми получиха Ахмедов в края на първото полувреме и Турицов след почивката.

ЦСКА - София се изкачи на второ място в класирането, докато гостите са на само една точка от последното място.

ЦСКА - София: 1. Бусато, 19. Турицов, 2. Матей, 20. Метс, 18. Мазику, 3. Жеферсон, 21. Юга, 8. Кери, 10. Йомов, 30. Вилдсхут, 23. Ахмедов.

Треньор: Стойчо Младенов

ЦСКА 1948: 29. Наумов, 3. Пиргов, 6. Лозев, 9. Д. Ангелов, 25. Г. Ангелов, 33. Иванов, 20. Бастунов, 37. Мартинов, 77. Стоянов, 87. Петров, 18. Чочев.

Треньор: Николай Киров