Локо пак не вкара гол, но поне не загуби

Коментари (18)
20:46 / 28.08.2021
7789
Локомотив (Пловдив) продължава колебливото си представяне в шампионата и все още търси първа победа през новия сезон. Вицешампионите завършиха 0:0 като гости на Ботев  (Враца) в двубой от 6-ия кръг, който се игра на стадион "Христо Ботев" във Враца.

Така възпитаниците на Александър Тунчев останаха с актив от две точки на предпоследното място във временното класиране.

Черно-белите имаха златен шанс да открият резултата в 22-ата минута, но два пъти последователно пропуски направиха новите попълнения Венсан Марсел и Шакил Сно.

През второто полувреме Локо имаше едно чисто положение, което бе пропуснато от капитана Димитър Илиев

Илко ПирговМилош Петрович, Артур Крачун, Олексий Биков (65- Кристиан Гомис) , Петър Витанов, Лукас Салинас, Венсан Марсел, Шакил Сно, Бирсент Карагарен, Димитър ИлиевГеорги Минчев.