Марица победи втория отбор на ЦСКА 1948

14:40 / 30.06.2021
2220
Новият член на Втора лига - Марица (Пловдив), постигна първа победа в контролните срещи от подготвителния период. Жълто-сините надиграха втория тим на ЦСКА 1948 с 2:0.

Спарингът се проведе на стадиона в град Рила. Двете попадения за маричани паднаха през второто полувреме. Мариян Тонев откри резултата в 64-ата минута, а в 89-ата Георги Георгиев фиксира окончателното 2:0.

Припомняме, че в първата си проверка маричани допуснаха обрат от 1:0 до 1:2 срещу участника в Лига на конференциите - Арда (Кърджали).

На 3 юли е следващата контрола на Марица срещу втория тим на Ботев (Пд).

Марица игра в състав:

Илия Николов, Ангел Грънчов, Величко Величков, Мартин Лазов, Димитър Аврамов, Мартин Газиев, Милен Танчев, Станислав Маламов, Симеон Вешев, Валери Домовчийски, Мариян Тонев.

През второто полувреме в игра влязоха: Петър Начев, Даниел Спасов, Илиян Йорданов, Сами Мехмедов, Александър Праматаров, Христиан Димитров, Айкут Янъков, Георги Георгиев, Борислав Дончев.