Бившият таран на Ботев (Пд) Наско Милев с пореден гол в Литва

Коментари (1)
14:45 / 13.04.2021
3140
Бившият футболист на Ботев (Пд) Наско Милев отбеляза поредния си гол в Литва, видя Plovdiv24.bg. Пловдивчанинът се разписа във вратата на лидера Судува при загубата с 1:2 на неговия Джиугас Телшяй в двубой от 6-ия кръг на елитната "А" лига.

Нападателят, който е юноша на Спартак (Пловдив), вкара за 1:1 в 34-ата минута. 60 секунди по-рано домакините бяха открили резултата чрез Мбомбо. Победното попадение за Судува отбеляза Семир Керла в 87-ата минута. Във временното класиране тимът на Наско Милев е на 5-о място с актив от 8 точки, а Судува е първи с 15.

Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че за сезон 2020/2021 Наско Милев има общо 18 официални мача в Литва, в които се е отчел с 4 гола и една асистенция.

Гледайте в прикаченото видео репортаж от мача на Наско Милев в Литва!