Бившето "канарче" Никола Илиев с първи гол за юношите на Интер (Милано)

16:55 / 17.03.2021
2477
Бившият футболист на Ботев (Пд) Никола Илиев отбеляза дебютния си гол за италианския гранд Интер (Милано). Нападателят, който след 3 месеца ще навърши 17 години, започна като титуляр за примаверата на "нерадзурите" в двубоя за Купата на Италия срещу Лацио.

Интер загуби с 2:4, а русенецът се разписа в началото на второто полувреме за 2:3. Въпреки че точният му изстрел даде надежди на Интер за изравняване, миналнският гранд допусна още едно попадение и отпадна от надпреварата. Илиев игра с №10 на гърба и бе поставен от треньора на позиция зад двамата нападатели на "нерадзурите".

Според статистическия сайт transfermarkt.com Никола Илиев има общо 4 официални мача за тима на Интер до 19 години (3 за първенство и 1 за купата), в които е записал 226 минути на терена, провери Plovdiv24.bg.