Локо победи Черноморец-Бургас при дублиращите отбори
Дублиращият отбор на Локо победи с 2:0 Черноморец-Бургас като домакин на помощното игрище на стадион Локомотив тази вечер.
Още в 10-та минута Ангел Йошев имаше добра възможност да открие резултата, но шансът не бе на негова страна. 10 минути по-късно Емил Стоев също пропусна да отбележи, след като Георги Петров свали топката на волето му, но последвалия удар бе в обсега на вратаря Пламен Колев.
В 22-ата минута съдията Павлин Тютюнжиян не отсъди явно нарушение срещу вратаря на пловдивчани Николай Митев. Така пред гостите от Бургас се откри добра възможност за гол, но защитниците в черно-бяло успяха да отблъснат противниковата атака.
През второто полувреме на мача "акулите" пропуснаха поредната добра възможност за откриване на резултата чрез Костадин Янов. Минути по-късно Емил Стоев бе задържан в наказателното поле и реферът посочи бялата точка. Капитанът на "железничарите" Ангел Йошев бе безпощаден и откри резултата. В 84-ата минута Бадема хвана в крачка вратаря на Черноморец и с гръб към вратата, вместо да центрира, стреля в опразнения от него десен ъгъл за 2:0. Последваха два последователни пропуска, които можеха доведат до още по-убедителна победа. Влезлият през второто полувреме защитник Иван Стоянов отправи страхотен шут от 25 метра, който затрудни максимално резервния вратар на бургазлии Ник Дашев. Минути по-късно Веселин Марчев потърси изненадващ удар от движение, който все пак бе спасен от стража на бургазлии.
Срещата бе наблюдавана от старши-треньора на мъжете Иван Маринов, както и от адаша му, наставник на Брестник Иван Маринов-Масларя. От първия тим на "черно-белите" пълни 90 минути записаха Николай Митев, Ангел Йошев, Деян Комленович и Емил Стоев-Бадема.