Камбуров вкара два гола, вторият феноменален, Берое диша във врата на Локо

5243
2

Мартин Камбуров реализира две попадения при повторния си дебют за Берое. Това стана по време на днешната среща от Първа лига, в която старозагорци победиха като гости Ботев (Враца) с 2:1.

Вторият гол на свиленградчанина бе в добавеното от съдията време с красива задна ножица. Със спечелените три точки "зелените" се приближиха на две до Локомотив (Пловдив), който обаче след малко излиза в първия си мач след подновяването на първенството.

Черно-белите гостуват на Черно море в морската ни столица от 15,00 часа днес. Към момента пловдивчани заемат второ място във временното класиране с актив от 33 пункта. Берое вече имат 31.


Още по темата: Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (335)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).