Локо почна без шестима от чужденците, други двама са освободени
Локомотив Пловдив стартира днес предсезонната си подготовка, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Наставникът Александър Тунчев изведе на Лаута за първо занимание през 2021 година 17 футболисти.
В групата не бяха 6 от чужденците, които ще се присъединят на по-късен етап. Става въпрос за Давид Малембана, Кристиан Илич, Кристиан Гомис, Диниш Алмейда, Лукас Салинас и Лукас Масоеро.
Има и двама освободени. Това са Валентино Пулиезе и Филип Михалевич. От клуба обясниха, че договорите им са изтекли и няма да бъдат подновени.
Ето кои футболисти излязоха за първа тренировка:
Мартин Луков, Илко Пиргов, Кристиян Томов (юноша), Николай Николаев, Парвиз Умарбаев, Момчил Цветанов, Петър Витанов, Димитър Илиев, Бирсент Карагарен, Георги Минчев, Александър Иванов, Кенан Муслимович, Даниел Димитров (юноша), Иван Арамазов (юноша), Александър Колев (юноша), Сашо Лебанов (юноша), Петър Петров (юноша).
Този браузър не поддържа видео елемента.