Пратиха Станислав Шопов във втория тим на Хееренвеен

4538

Бившият футболист на Ботев (Пд) Станислав Шопов игра пълни 90 минути за младежкия отбор на Хееренвеен до 21 години срещу връстниците им от Волендам. "Синьо-белите" не срещнаха особени проблеми с гостите и ги победиха с 3:1, а Шопов се представи на много добро ниво.

Роденият през 2002 година халф започна мача като дясно крило, а след това беше преместен от треньора зад централния нападател.

Но именно на дясното крило той изработи първото попадение за своите. Слави пресече пас на противника, напредна и изведе десния бранител, който центрира за 1:0, информира БТА. Гостите опитаха да се върнат в мача при 2:0, но третото попадение на Хееренвеен им осигури успеха.

Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че Шопов все още няма официален дебют за представителния тим на Хееренвеен, като до този момент е играл в една контрола и два пъти попадаше в групата на синьо-белите за мач от Ередивизи.


Още по темата: Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (335)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).