Антонио Вутов с първи гол в Унгария, тимът му напусна зоната на изпадащите

2115

Бившият футболист на Ботев (Пловдив) Антонио Вутов най-после успя да открие головата си сметка в Унгария. Нападателят се разписа веднъж при драматичната победа на своя отбор Мезьокьовешд-Жори с 4:3 срещу Пакш с 4:3 в мач от 14-ия кръг на шампионата.

Антонио Вутов бе резерва, но влезе в игра в 51-ата минута на мястото на бившия играч на Славия Сердер Сердеров. Минута по-късно той вкара, възползвайки се от един рикошет, при който успя да изпревари вратаря на гостите.

Това бе първото му попадения в Унгария от общо 9 изиграни мача, в които е направил и две асистенции, провери Plovdiv24.bg.

След четвъртия успех в първенеството тимът на Вутов напусна зоната на изпадащите и вече е на 9-о място с актив от 14 точки. На последните две места са Хоонвед и DVTK съответно с 11 и 10 точки, но и с мач по-малко.


Още по темата: Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (335)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).