Кристиан Димитров не игра срещу Галатасарай, тимът му приключи с Лига Европа

10:32 / 25.09.2020
2203
Бившият футболист на Ботев (Пд) Кристиан Димитров не успя да запише дори минута в мача за своя тим Хайдук (Сплит) при гостуването на турския Галатасарай, провери Plovdiv24.bg. Двубоят в Истанбул бе от третия предварителен кръг на Лига Европа и приключи 2:0 за домакините.

Треньорът на хърватите Хари Вукаш предпочете да остави пловдивчанина на пейката и не прибегна до услугите му в течение на двубоя.

Хайдук приключи евроучастието си след два късни гола на Галатасарай. Юнес Белханда откри резултата в 77-ата минута, а в 86-ата Райън Бабел вкара за крайното 2:0.