Заловиха трима пияни шофьори в региона

1440
1

Тримa пияни шофьора бяха заловени вчера в областта. На кръстовището на бул."Дунав" и ул."Победа" в Пловдив полицаи заловили И.Т./ 36 г./ от Ардино да управлява лек автомобил "Опел Тигра" с 2.59 промила алкохол.

Същия ден на бул."Асеновградско шосе" пак в Пловдив е бил спрян за проверка лек автомобил "Фолксваген Голф", чийто водач Й.К./ 50 г./ е шофирал с 1.23 промила.

С 2.23 промила бил седнал зад волана на лекия си автомобил "Форд" И.Й./ 27 г./, който в Брестовица на регулирано кръстовище се блъснал в лек автомобил "Мерцедес Бенц". Освен че бил пиян, И.Й. се оказал и неправоспособен.
Тримата водачи са задържани за 24 часа в ареста и срещу тях са образувани бързи полицейски производства.

Виж коментарите (1)
Още новини от Регионални новини:
Калековец скърби за 41-годишния Божил, починал след инцидент
Бизнесмен: Дано господ вразуми игумена на Бачковския манастир!
Питейната вода в Дедово е годна за пиене
Авария парализира Кричим в разгара на "Фестивала на ягодата"
Фестивалът на ягодата в Кричим започна
Край Пловдив ще се проведе XX юбилейно издание на Фестивала на бе...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).