Заловиха шофьор с 3.4 промила

1399

С 3,4 промила концентрация на алкохол в кръвта е бил заловен вчера 32-годишен шофьор от Раковски. Нарушението било установено, след като в районното управление в 23.35 часа бил получен сигнал за настъпило пътно произшествие. Д.С. седнал зад волана на лек автомобил “Форд Ескорт” след употреба на алкохол и блъснал на улицата паркирано “Рено”. Мъжът е задържан за 24 часа в ареста на РПУ Раковски.

Междувременно вчера в 23.15 часа на ул.”Освобождение” в село Бачково автопатрул спрял за проверка мотоциклет “Хонда” с водач Л.К./29/ от Пловдив. Дрегерът отчел 2,09 промила алкохол в кръвта.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Възрастен мъж е бил пребит от двама младежи в село край Пловдив
Жестока челна катастрофа в Стамболийски
Инцидент: Сериозно задръстване след катастрофа до Пловдив
В Раковски откриха статуя на папа Франциск
Нова пътна връзка в Асеновград улеснява трафика към Пловдив
Мъж изгоря в къщата си в Брестовица


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).