Заловиха двама пишман обирджии

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
10:57 / 20.05.2012
1480
Двама мъже бяха заловени минути, след като се опитали да ограбят бензиностанция в село Голям Чардак. Вчера в 11.20 часа в РУП-Труд е бил получен сигнал, че двама мъже с пистолет са извършили опит за грабеж в бензиностанция, след което се оттеглили с микробус. 

Десет минути след това на пътя между селата Строево и Труд е бил спрян микробус "Фолксваген", управляван от И.А. /39 г./ от Пловдив, в който пътувал и съгражданинът му Г.Д. /20 г./. При проверката е било установено, че те са издирваните мъже, заподозрени за случилото се. В колата е бил намерен и иззет газов пистолет. Пловдивчаните са задържани в ареста за 24 часа.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Земеделски стопани от Пловдивско съкрушени: Такова досега не е би...
73-годишна жена с деменция е изчезнала в село Марково
Гласът на хората бе чут: Общинският съвет отхвърли предложението ...
Движението по пътя Михалково – Кричим остава ограничено до 30 май...
Летен оазис за твоето здраве и превенция в Белия дом на Розовата ...
Затварят пътя между две пловдивски села


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).