Двама младежи извършили няколко кражби в Пазарджик бяха заловени от криминалисти от местното полицейското управление. През нощта на 24 срещу 25 май апаши извършили кражба на две акумулаторни батерии от товарен автомобил "Ивеко". Камиона е собственост на пазарджиклията Д.Г.-52г. Три дни по-късно без акумулатори осъмнали и леките коли на жителите на областния град Т.Б.-50г. и Б.М.-55г.
След усилена работа криминалистите от РУП-Пазарджик успели да влязат в дирите на извършителите. Станало ясно, че това са М.А.-25г. от Велико Търново и Х.М.-18г. от Пазарджик. "Дуото" е задържано в ареста, а по случаите се водят полицейски производства.








жаки
на 25.06.2010 г.
И аз пострадах от тези нагли апаши ,дано ги осъдят.На тази криза да купуваш акумулатор и клеми е направо наказание ,да ни ги дадат на потърпевшите ние ще ги оправим.
chefito
на 25.06.2010 г.
Да им резнат по 3 пръста....иначе спасения няма...
Татко Барба
на 25.06.2010 г.
Хубаво сте ги хванали ама сега и ако останат там където са ще е добре .Това разбира се няма да стане .Още утре те ще са на свобода и ако стигнат до съд там съдията ще ги осъди условно защото защитниците ще изтъкнат как нямали пари да си хранят децата и поради тази причина крадяли.Това до някъде може и да е вярно обаче никой няма да попита потърпевшите дали с похарчените пари за нови акумулатори не са лишили собствените си деца от нещо.Дребните кражби са по опасни ,защото те засягат обикновените хора и насаждат омраза в различните етноси.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!