Влекач уби човек на АМ "Тракия" на километри от Пловдив днес

14984
11

Тежък пътен инцидент стана тази сутрин на автомагистрала "Тракия" В 9.30 часа днес е подаден сигнал за тежко произшествие в района на 143-ти километър на АМ "Тракия", посока Бургас. 
По първоначални данни влекач "Волво" с полуремарке блъснал спрял в аварийната лента лек автомобил "Рено". В колата били 54-годишният шофьор, от Видин, и 38-годишната му спътничка. При удара мъжът загинал на място, жената не е пострадала сериозно. 
Товарният автомобил е управляван от 43-годишен бурзаглия, който е тестван с дрегер за алкохол и техническото средство отчело 0,2 промила.
Местопроизшествието е запазено и посетено от служители на пловдивския сектор "Престъпления по пътищата". Извършват се огледи и до приключването им движението се осъществява в крайна лява лента. Продължава работата по изясняване на причините за възникналата катастрофа.



Виж коментарите (11)
Още новини от Регионални новини:
Българка от Пловдивско пренаписа историята във Великобритания
Закусвалня горя в Асеновград
Факелно шествие за първи път в Асеновград
Липсата на лекари затваря детското отделение в Карлово
Хлебарница на тезгяха: ЧСИ разпродава имот на кооперация в Първом...
Край Пловдив ще се проведе XX юбилейно издание на Фестивала на бе...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).