В гимназията по икономика в Пазарджик ще наваксват учебния материал

6342

Днес ще имаме Педагогически съвет, на който ще обсъдим и приемем график за наваксване на пропуснатия по време на стачката учебен материал", каза за радио "Фокус" - Пазарджик Таня Благова, директор на Професионалната гимназия по икономика и мениджмънт в Пазарджик. "Предвиждаме да учим допълнително още 8 дни, които са по два от Коледната, Междусрочната и Великденската ваканции, на 15 декември /събота/ и в деня, определен за празник на училището", уточни Благова.

"Ще бъде извършено и преструктуриране на учебното съдържание, ще разчитаме също и на самоподготовката на учениците, за да успеем да се справим", допълни директорката. "Подготвила съм график за консултациите, които дават учителите. Те са удвоени като време, с цел да се подпомогнат учениците при подготовката и усвояването на учебния материал. Няма да предлагаме удължаване на учебната година. Разчитаме, че чрез мерките, които сме подготвили, ще наваксаме пропуснатото по време на стачката", обобщи Таня Благова.



Източник: радио "Фокус" - Пазарджик
Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
"Европейски пътища": Ангажирани сме ремонтът на пътя Михилци – Хи...
Директорът на БАБХ-Пловдив: Евтаназирахме 30 овце в Първомай, соб...
Напрежение в село Храбрино заради дълбок изкоп, застрашаващ единс...
Вълшебството на обичая "Калиница" ще разкраси Асеновград отново
Три мъжлета нападнаха безпомощна жена на улица недалеч от Пловдив...
Пътят Михилци-Хисаря се затваря изцяло след 40 години без основен...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).