Първа снимка от тежката катастрофа с жертва и трима ранени в Марково

19996

В социалната мрежа Фейсбук се появи първа снимка от тежката катастрофа с жертва и трима ранени в Марково, за която Plovdiv24.bg ви информира преди броени минути!

Официално от МВР Пловдив:

Произшествието възникна днес в село Марково. Сигналът е получен в полицията към 15.40 ч. По предварителна информация в близост до селскостопански двор лек автомобил "Форд", управляван от 22-годишен, предприел ляв завой и отнел предимството на лек автомобил "Мицубиши" с водач на 44 години.

При удара на място загинала 67-годишна пътничка във втората кола. В болница са транспортирани двамата шофьори и 20-годишно момиче, пътувало в първия автомобил.

Двамата водачи са изпробвани с дрегер за употреба на алкохол и при по-възрастният апаратът отчел положителен резултат. Местопроизшествието е запазено, извършва се оглед. Движението в района на пътния инцидент се регулира от полицейски служители.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Пловдивската полиция с акция в Смолян, има арестувани
Нова пътна връзка откриха край Пловдив
Най-търсените селски имоти в страната се намират край Пловдив
ГКПП Рудозем увеличава интереса към Девин и Родопите
В неделя край Пловдив откриват паметник на Милен Добрев, идва и К...
Жители на Крумово стартират подписка за спешен ремонт на местната...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).