Почина полицаят, пребит пред НС от мъж от Куртово Конаре

6018
7

Почина полицаят Цветан Младенов. Той беше брутално пребит на излизане от нощно заведение в района на Народното събрание в нощта на 3 март.

По време на инцидента 42-годишният полицай бил в отпуск. Докато бил в заведението, между него и друг посетител възникнал конфликт, който по-късно прераснал в побой. Малко след инцидента от МВР съобщиха, че извършителят е задържан. Той е 31-годишният Цветан Петров от пловдивското село Куртово Конаре, известен на органите на реда с хулигански прояви.

"Имахме сблъсък с полицая Цветан Младенов след футболен мач в София, аз бях в агитка. Затова го мразя и с побоя исках да му отмъстя", призна наскоро убиецът. Арестуваният отрекъл да е нападнал Младенов по поръчка на сина на петролния бос Георги Самуилов-Младен, който се подразнил от поведението му в бар "Текила", както твърдят близките на жертвата.

Виж коментарите (7)
Още новини от Регионални новини:
Край Пловдив ще се проведе XX юбилейно издание на Фестивала на бе...
Българка от Пловдивско пренаписа историята във Великобритания
Закусвалня горя в Асеновград
Факелно шествие за първи път в Асеновград
Липсата на лекари затваря детското отделение в Карлово
Хлебарница на тезгяха: ЧСИ разпродава имот на кооперация в Първом...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).