Пет ПТП-та на АМ "Тракия“ край Пазарджик около обяд

5100
2

Пет пътнотранспортни произшествие са станали днес около обяд на АМ "Тракия" в пазарджишкия участък, съобщи за Радио "Фокус" Пазарджик Мирослав Стоянов, говорител на ОД на МВР в Пазарджик.
Сблъсък между два леки автомобила е предизвикал верижна катастрофа в района между 75 км - 80 км в посока Пловдив. 
Заради натоварения трафик през днешния ден на АМ "Тракия" край Пазарджик се е образувала "трафик тапа". Движението се осъществява нормално, просто водачите се движат с по-ниска скорост. 
По-сериозен пътен инцидент е станал на разклона за Велинград на главен път София-Бургас. При сблъсък на два леки автомобила е пострадал един човек, който е транспортиран в МБАЛ-Пазарджик. Патрули на КАТ "Магистрална полиция" регулират трафика по АМ "Тракия" в пазарджишкия участък.

Виж коментарите (2)
Още новини от Регионални новини:
Само на час път от Пловдив: Филателист възражда къщи в архитектур...
Щастлив край: Спасиха паднало от гнездото щъркелче край Пловдив
Пожар близо до рафинерията на "Инса Ойл" край Пловдив
Кметът на Стамболийски категоричен: Предсрочни избори няма да има...
Община Брезово спечели проект за близо 295 хил. евро в подкрепа н...
Спешно ограничение на движението по пътя Пловдив - Карлово


Виж още: