Откраднаха зайци и ракия от имот на 71-годишен мъж

1373
4

Кражба на зайци, ракия и вещи е била извършена от дома на 71-годишен мъж в Крислово. Вчера около 14.30 часа в РУП - Труд е бил получен сигнал, че неизвестни лица са проникнали в двора на пенсионера след срязване на оградна мрежа от съседен необитаем имот. После крадците са разбили входната врата на къщата и са взели от там 30 литра ракия, казан от алпака, велосипед, две газови бутилки и различни ел. инструменти. На тръгване апашите са откраднали и 23 заека от стопанска постройка в двора на дядото.

Същия ден около 15 часа в РУП - Раковски е бил получен сигнал от 66-годишна жена, че неизвестни лица са били откраднали 250 зелки от нивата й в местността "Зорчовия канал" край града.

Виж коментарите (4)
Още новини от Регионални новини:
Калековец скърби за 41-годишния Божил, починал след инцидент
Бизнесмен: Дано господ вразуми игумена на Бачковския манастир!
Питейната вода в Дедово е годна за пиене
Авария парализира Кричим в разгара на "Фестивала на ягодата"
Фестивалът на ягодата в Кричим започна
Край Пловдив ще се проведе XX юбилейно издание на Фестивала на бе...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).