Нова атракция на 22 километра от Пловдив

44461

Първото в областта миниголф игрище ще бъде готово до месец. То ще се намира в Стамболийски, непосредствено до екопарка в центъра на града. Съоръжението ще е напълно безплатно и ще е подходящо както за деца, така и за възрастни.

Макетите, които са разположени на терена, са различни видове, съответно тигрова глава, костенурка, крокодил и други. Поставената тигрова глава е със светещи очи и размери: широчина - 4 метра, височина - 4 метра. Костенурката с височина 2 м е по средата на игрището за голф.

Размерите на крокодила са: дължина - 8 м, височина - 2 м. Той е разположен в източната страна на игрището. Изградени са игралните полета, които са два вида, като всяко игрално поле се състои от армирана бетонова настилка върху трамбована баластра, окрайчена с бордюри и покрита с изкуствена трева.

Предстои изграждането на площадка за отдих, на която ще бъдат монтирани пейки.

"Наближават местните избори и хората ме питат, ще участвам ли? Отговорът го знам! А Вие как мислите? Дали ще участвам?“ написа в профила си кметът на общината Георги Мараджиев.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Пловдивската полиция с акция в Смолян, има арестувани
Нова пътна връзка откриха край Пловдив
Най-търсените селски имоти в страната се намират край Пловдив
ГКПП Рудозем увеличава интереса към Девин и Родопите
В неделя край Пловдив откриват паметник на Милен Добрев, идва и К...
Жители на Крумово стартират подписка за спешен ремонт на местната...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).