Над 300 работни места ще бъдат разкрити в община Раковски

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
15:50 / 02.11.2011
2835
Минимум 300 работни места ще бъдат разкрити в община Раковски до края на тази година. Това каза Иван Антонов, кмет на общината. До края на този мандат те ще станат над 600, добави Антонов. Той поясни, че над 20 чуждестранни инвеститори със сериозни намерения са разположили своите предприятия в Индустриалната зона на Раковски. 

Някои от тях вече са входирали нови проекти за разширяване на производството си, което от своя страна ще осигури нови работни места за местното население след започване на тяхното изпълнение. Това е било заложено и в предизборната програма на Иван Антонов.


Източник: Радио "Фокус"

Виж коментарите (1)
Още новини от Регионални новини:
Затварят пътя между две пловдивски села
Дивашки екшън в ресторант, един е в болница в Пловдив
Възстановиха 13 500 лева на пострадал болен мъж
МВР Пловдив за ПТП-то на пътя за Девин: Мотористът не е виновен
Тежка катастофа край Пловдив, движението е затруднено
РИОСВ – Пловдив почисти екопътеки в резерват "Червената стена"


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).