Крадци вече тарашат заведенията за алкохол

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
10:40 / 22.08.2010
2343
На 21.08.2010г. в РУП - Златоград е получена жалба от 44-годишен мъж от гр. Неделино - управител на бар в града, в която се казва, че за времето от 23.00ч. на 17.08.2010г. до 06.00ч на 21.08.2010. от бара е извършена кражба на различни по вид бутилки алкохол. Количеството, вида и стойността на отнетия алкохол са в процес на изясняване. В бара е проникнато чрез взломяване на прозорец. На местопроизшествието е извършен оглед от дежурна оперативна група на РУП - Златоград. По случая е образувано досъдебно производство.

На 21.08.2010г. 40-годишен смолянчанин съобщил в РУП - Смолян, че за времето от 01.30ч. до 08.00ч. на същата дата неизвестно лице е извършило кражба на 3 мобилни телефона и 20 бутилки с марков алкохол от ресторант, намиращ се в гр. Смолян, на ул. "Студентска". В ресторанта е проникнато чрез разбиване на вратата на кухненско помещение. На местопроизшествието е извършен оглед от дежурна оперативна група на ОДМВР и РУП - Смолян. По случая е образувано досъдебно производство.

Припомняме ви, че Plovdiv24.bg съобщи за идентичен случай от вчера.


Виж коментарите (1)
Още новини от Регионални новини:
Гласът на хората бе чут: Общинският съвет отхвърли предложението ...
Движението по пътя Михалково – Кричим остава ограничено до 30 май...
Летен оазис за твоето здраве и превенция в Белия дом на Розовата ...
Затварят пътя между две пловдивски села
Затварят пътя между две пловдивски села
Дивашки екшън в ресторант, един е в болница в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).