Кметът на Пазарджик: Татяна ще се обърне в гроба заради гадостите, изписани за нея

3095
7

Татяна два пъти ще се обърне в гроба, ако знае какви гадости се изговориха и изписаха по неин адрес след смъртта й. Това заяви на редовната си пресконференция днес кметът на Пазарджик Тодор Попов.
"Силно се надявам и имам уверенията от хора от най-висшите етажи на изпълнителната власт, че разследването на убийството на Татяна Стоянова ще бъде доведено до успешен край, най-малкото защото тези изроди заслужават да получат някакво възмездие", коментира Попов. 
"Като слушах последната една седмица това, което се изкоментира и написа за убийството на Татяна Стоянова, искрено се потресох. Никога не съм си представял, че в сърцата и душите на хората може да бъде стаена толкова много омраза и толкова много ненавист към някой и към нещо, но явно такива са хората", каза още той. 
Градоначалникът призова медиите да бъдат малко по-смирени и да внимават с коментарите си, когато става въпрос за паметта на един човек. 
"С простотиите по мой адрес съм свикнал. През последните 15 години те не са спирали и на мен отдавна не ми пука, но все пак да имат малко срам от паметта на това момиче и да бъдат малко по-смирени. Да се помислят, ако бяха на мястото на нейните родители, как биха се почуствали", добави кметът на община Пазарджик. 
Той подчерта, че нищо и никой не е в състояние да го спре - него и неговия екип, да развиват Пазарджик така, както жителите на града заслужават.

Виж коментарите (7)
Още новини от Регионални новини:
Само на час път от Пловдив: Филателист възражда къщи в архитектур...
Щастлив край: Спасиха паднало от гнездото щъркелче край Пловдив
Пожар близо до рафинерията на "Инса Ойл" край Пловдив
Кметът на Стамболийски категоричен: Предсрочни избори няма да има...
Община Брезово спечели проект за близо 295 хил. евро в подкрепа н...
Спешно ограничение на движението по пътя Пловдив - Карлово


Виж още: