Джип пламна на АМ "Тракия", млада шофьорка със светкавична реакция
Джип със софийска регистрация се самозапали на магистрала "Тракия" в района на пловдивското село Трилистник.
Няма пострадали, тъй като 20-годишната жена, която шофирала, е реагирала бързо и успяла да излезе от колата.
Движението в района на инцидента вече е възстановено - съобщават от пловдивската полиция.
Сигналът е получен в 13, 50 часа на тел. 112. Горящият джип е загасен от екип на пловдивската пожарна.