Четирима пияни шофьори заловиха в областта

2400

Половин час след полунощ днес в РУП - Първомай е бил получен сигнал за възникнало ПТП на ул. "Марица" в същия град. Пристигналите на място полицейски служители са установили, че десет минути преди това лек автомобил "Фолксваген Транспортер" с водач М.Я. от Първомай се е бил блъснал в електрически стълб. Тестът с дрегер е отчел наличието на 1,29 промила алкохол в кръвта на младежа. Срещу него е образувано бързо полицейско производство.

Вчера около 21 часа във Войсил е бил спрян за проверка лек автомобил "Ауди" с неправоспособен водач Д.К. /29 г./ от Браниполе. Мъжът управлявал колата след като бил порядъчно почерпен - 2,32 промила алкохол. Той е задържан за 24 часа в ареста на РУП - Труд. Същия ден около 22 часа на ул. "Меден дол" в Карлово Т.Т. /23 г./ шофирал след употреба на алкохол - 1,40 промила.

В понеделник около 21 часа в Съединение при проверка е било установено, че Г.К. /35 г./ управлявал лек автомобил "Форд" с 1,75 промила алкохол в кръвта.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Калековец скърби за 41-годишния Божил, починал след инцидент
Бизнесмен: Дано господ вразуми игумена на Бачковския манастир!
Питейната вода в Дедово е годна за пиене
Авария парализира Кричим в разгара на "Фестивала на ягодата"
Фестивалът на ягодата в Кричим започна
Край Пловдив ще се проведе XX юбилейно издание на Фестивала на бе...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).